Субота, 18.05.2024, 06:46Вітаю Вас Гість | RSS
Хімія Гусятинська ЗОШ
Головна | правила для користувачів | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Міні-чат

» Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

інформація для користувачів

форум працює в режимі редагування !

для входу на сайт необхідна реєстрація
З питаннями звертайтеся до адміністратора сайту.

для перегляду сторінок, будь ласка увійдіть на сайт як користувач -

учень, дирекція, вчитель, батьки учнів - Гусятинська ЗОШ

методисти Гусятинського РМК, методисти ТІППО, викладачі ТДПУ - методисти, викладачі


нажміть Реєстрація

заповніть
Логін *:
Пароль *:
Пароль (підтвердження) *:
Ім'я Побатькові Прізвище*:
E-mail адреса *:
Код *:

ПРАВИЛА ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ САЙТУ

I. Реєстрація користувачів.

1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.

2. Для реєстрації на форумі користувач повинен надати діючий адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність зазначеної інформації.

3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим виключним правом. Адміністрація залишає за собою право вжити заходів до припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні та етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, схожих із уже існуючими до ступеня, які можуть ввести в оману інших користувачів форуму.

4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є вкрай серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.

5. Якщо ви не проявляєте активність на форумі протягом тривалого часу, ваш профіль може бути вилучена.


II. Порядок поведінки на форумі.

1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.

2. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами.

3. Категорично забороняється будь-яка реклама, в тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією).

4. Ваш підпис на форумі не може бути довшим 2-ух рядків. До неї пред'являються ті ж вимоги, що й до повідомлень на форумі.


III. Публікація повідомлень.

1. Назва теми повинно бути інформативним, максимально чітко відображаючи сенс проблеми.

2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.

3. Заборонено створення однакових тим в різних розділах і приміщення однакових за змістом повідомлень у різні теми.

4. Намагайтеся не робити граматичних помилок в повідомленнях - це створить негативне враження про вас.

IV. Відносини між користувачами та адміністрацією.

1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.

2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу і всього форуму.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму. Всі зміни і новації на форумі виробляються з урахуванням думок та інтересів користувачів.


Сайт створено виключно для учнів, батьків учнів, вчителів, інших осіб які цікавляться вивченням хімії в ГУСЯТИНСЬКІЙ ЗОШ, для полегшення навчання учнів, орієнтації в навчальних програмах, системі оцінювання, містить необхідні файли - посібники, періодичну систему, календарне планування з хімії, відео досліди, програми по хімії, мультимедійний курс і т.д..

матеріали розміщенні на сайті не мають юридичної сили, адміністрація сайту не несе відповідальності за викладені матеріали, більшість файлів вільно викладені в інтернеті, або є надбання автора сайту. Розмноження матеріалів, продаж може бути протиправним, використовуйте матеріали тільки з ознайомлювальною, освітньою метою.

Використовуючи інформацію сайту, Ви берете на себе повну відповідальність за всі можливі наслідки в результаті її використання. Всі програми та інформація викладені тут для ознайомлення і повинні використовуватися виключно з дослідницькою та освітньою метою.

Користувачам забороняється:

Використання ненормативної лексики і лайки, образи будь-якого учасника в будь-якій формі з будь-якої причини, а також розпалювання національної, расової і релігійної ворожнечі. Будь-які конфлікти можна вирішувати приватними переговорами, для цього існують Приватні повідомлення. Якщо Ви вважаєте якесь повідомлення форуму образливим, зверніться до адміністратора даного розділу – він, в свою чергу, виправить дане повідомлення і відповідно попередить автора цього повідомлення, або ж дасть зрозуміти Вам, чому дане повідомлення не є образливим.

Розміщення інформації, яка несе рекламний характер. Рекламою вважається посилання на рекламний сайт з адресою чи без неї, посилання на сайт у підписі теж вважається рекламою, а також і файл з паролем у вигляді адреси сайту. Такі файли виставляти заборонено! Дозволено тільки прямі посилання на завантаження файлів з інших ресурсів

Розміщення спеціальних посилань для отримання рефералів/очків на якихось сайтах, а також вікладання посиланнь на файли за скачування яких вимагається оплата.

Розміщення вірусів, троянських та інших шкідливих програм.

Забороняється створення одним користувачем двох і більше ніків та подальше їх використання, користувачі які не вкажуть Прізвища, Імені учня будуть заблоковані.

Пам'ятайте! Адміністратори, та інші користувачі форуму, не зобов'язані відповідати на Ваші питання. Будьте взаємно ввічливими!!!!!З питаннями звертайтеся до адміністратора сайту.

Гостям дозволено переглядати сторінку опис матеріалів, новини будь ласка увійдіть на сайт як учень, ...

заповніть реєстраційні данінажміть вхід

заповніть

Логін *:
Пароль *:
Создано с помощью инструментов Яндекс.Карт

Copyright MyCorp © 2024